ВИДЕО: Невестата се соблекла во танга и влегла во џакузи со пена - Маја дошла од Косово да се омажи на невидено

„Промотерка на коктели“ од Косово. Маја Томиќ, невеста на невидено, направи вистински „хаос“ на социјалните мрежи.

Маја пред свадбата со мускулестиот мајстор Александар Цветковиќ од Смедерево, открила дека се занимава со танцување во клубови, каде често добивала и непристојни понуди, но кога ќе се случело тоа таа им удирала шлаканици на гостите.

mlada na neviđeno

Нејзините пирсинзи и тетоважи не му се допаднале на младоженецот, но сепак Маја била таа која имала повеќе замерки на изгледот на Александар.

mlada na neviđeno

Иако мускулест и како што Маја рекла „има поголеми гради од моите“ нејзе не ѝ се допаднала неговата фризура ниту тоа што носи очила.

Бракот не бил склопен, но парот добил можност да се забавува на „меден месец“.

mlada na neviđeno

Додека Александар одморал во када, Маја се соблекувала пред огледало, а потоа започнала забавата.

11.06.2021 - 18:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега