ВИДЕО: Навивач влета на теренот на натпреварот меѓу Србија и Словенија

Српскиот навивач влета на теренот на натпреварот со Словенија, а обезбедувањето едвај го совлада и го изнесе.

Четворица припадници на обезбедувањето мораа да реагираат за да го изнесат надвор од теренот, а тој постојано се обидуваше да се оттргне од нив.

Во раката го држеше дресот на Александар Митровиќ кој во еден момент го рашири.

20.06.2024 - 22:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега