(ВИДЕО) „Коњаница носи абер - втор мандат за Стево“

На социјалните мрежи и денеска се појави поддршка за втор претседателски мандат на актуелниот претседател Стево Пендаровски.

Овој пат друштво на коњаници во природа повикаа за втор на мандат за Стево Пендаровски.

„Ајде Стево втор мандат“ повикуваат момчињата.

Видеото може да го видите ТУКА. 

23.02.2024 - 12:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега