ВИДЕО: Клекна на коленици па почна да „тверка“- Георгина уште еднаш докажа дека Роналдо е вистински среќник

Веќе многупати е докажано дека Роналдо е вистински среќник што ја има покрај себе, но Георгина уште еднаш го потврди истото.

Имено облечена во тесни хеланки таа клекна на колена и почна да тверка, а краткото видеото го сподели на Инстаграм

Нема сомнеж дека ја разбуди фантазијата на многу мажи, а жените можат само да и позавидат на вакво тело и задник.

Јасно е дека следеа илјадници коментари и дури 8 милиони лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.12.2020 - 11:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега