ВИДЕО: Јокиќ и Ѓоковиќ на забава во ноќен клуб - покажаа дека и тие умеат да танцуваат и да се забавуваат

Никола Јокиќ и Новак Ѓоковиќ максимално го користат слободното време во Србија за работите кои досега немале можност често да ги прават. Една од нив е забава во ноќен клуб.

Добра музика и забава во друштво со блиски луѓе е нешто за што врвните спортисти немаат време во текот на напорната година.

Вонредната ситуација, донела промени во слободното време на спортистите, а овој тандем и тоа како знаел тоа да го искористи.

Во еден клуб во Белград Новак и Никола го покажале својот талент на танцување. Погледнете како се забавувале:

1, 2020 at 12:55pm PDT, 2020 at 12:55pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2020 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега