ВИДЕО: Голот на Стоилов кој го одбележа натпреварот со Фленсбург

Вардар го победи Фленсбург во „Јане Сандански“ со 31-26. Играч на мечот беше Столе Стоилов, а даде и прекрасен гол кој ќе се раскажува со денови.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2020 - 23:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега