ВИДЕО: Георгина ги збудале фановите,сите гледаа во нејзиниот задник

Георгина Родригез не престанува да ја буди фантазијата меѓу своите следбеници на социјалните мрежи, па покрај тоа што прикажува провокативни фотографии од летните излети, сега сподели и видео кое експресно го „запали“ Инстаграм.

Атрактивната девојка на Кристијано Роналдо не се срами да го покаже своето совршено тело и со своите објави постојано го привлекува вниманието, а така беше и денеска откако на Инстаграм стори сподели вежба која не остава никого рамнодушен.

Иако и во минатото имаше улога на модел, по запознавањето со Кристијано Роналдо таа постојано напорно вежба во теретаната, а мора да се каже дека воопшто не се крие и јавно ги покажува извонредните резултати.

Георгина од пред извесно време работи и како фитнес инструктор преку социјалните мрежи, а со своето последно видео одново стана вирален хит.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.08.2020 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега