ВИДЕО: Генијално - едноставен трик за отворање на замрзнатите врати, добро е да се знае

Трикот за отворање на замрзнатите автомобилски врати кој на многумина добро ќе им дојде оваа зима.

Замрзнатите автомобилски врати ќе бидат толкава реткост што возачите ќе заборават како брзо да ги оспособат, па секојаш добро доаѓаат триковите и посетниците. Едно такво видео кружи на социјалните мрежи, а за него ви е потребен само чекан.

Како да отворите замрзната врата со чекан но без крење и уништување на автомобилот, секако погледнете во видеото:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 20:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега