ВИДЕО: Емили Ратајковски со гола фотографија ја соопшти убавата вест

Познатата манекенка Емили Ратајковски често објавува провокативни фотографии, но овој пат објави нешто сосема поинакво, а со тоа ги потврди и гласините дека таа е бремена кои кружеа уште од месец август.

Емили Ратајковски е бремена, а тоа официјално го потврди и магазинот „Vogue“ кој Ратајковски ја смести на дигиталната-насловна страна од изданието.

Откри и зошто таа не сака да го открива полот на бебето. Таа и нејзиниот сопруг наводно решиле нивното дете кога ќе наполни 18 години, само да им открие кој пол е тоа. Иако таа раскажа дека тоа на многумина им звучело смешно, сепак таа и нејзиниот сопруг стојат до таа одлука, велејки дека тоа е оправдано поради новите случувања и појави во општеството.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.10.2020 - 21:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега