ВИДЕО: Чудна светлина и звук синоќа ги разбуди Битолчани – за што станува збор?

Чудна светлина и звук синоќа ги разбуди и вознемири граѓаните во Битола.

Имено, надзорна камера снимила светлина која иако изгледа како гром, но според граѓаните времето било ведро.

Веднаш по светлината, се слуша и чуден звук.

Засега не се знае точно за што станува збор.

03.02.2023 - 16:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега