ВИДЕО: Бритни Спирс позираше топлес

Бритни Спирс предизвика загриженост кај нејзините фанови откако објави бизарно видео на кое позира топлес на својот профил на Инстаграм.

39-годишната пејачка објави видео во кое со рацете ги држи голите гради додека ја зафрла главата назад. Облечена е само во шорцеви, а ноктите и се неуредни.

Во описот ставила само три емотикони со бакнежи.

„Дали јас сум единствениот што се грижи за ова“, „Нешто сериозно не е во ред тука“, „Што се случува?“, напишаа загрижените обожаватели.

Некои изразија сомневање дека Бритни ги објавува тие снимки.

„Имам чувство дека некој друг го објавува ова“, напишала една придружничка.

Ова е трет полугол пост што пејачката го објави во последната недела, а судејќи според облеката и местото каде што е снимен, сите биле направени во ист ден.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

31.07.2021 - 11:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега