ВИДЕО: Бодибилдер се ожени со секс кукла- „Не знае да готви, но ја обожава грузиската кујна“

Откако венчавката е одложена два пати оваа година, „заљубените“ вереници конечно станаа маж и жена… Бодибилдерот од Казахстан конечно се ожени со својата сакана секс кукла, откако ја запроси во декември 2019 година.

Јуриј Толочко силиконската госпоѓица ја запроси минатата година, но нивната венчавка во март беше одложена поради пандемијата на коронавирусот.

Потоа дошло до уште едно поместување на церемонијата, откако Толочко беше нападнат на трансродов собир во октомври, но на крајот тие сепак станаа маж и жена.

-Не може сама да оди, потребна ѝ е помош. Не знае да готви, но ја обожава грузиската кујна. Марго кажува пцовки, но сепак е нежна душ“, објасни бодибилдерот.

Тој откри дека се запознале во бар, кога еден друг маж ѝ се нафрлал, а тој „скокнал да ја заштити“.

Дискутирајќи за неговиот сексуален живот со Марго, тој додава:

„Нашата приказна толку многу ме пали, повеќе и од самиот секс. Исто така, сакам БДСМ“, вели тој. „Сакам да ме мачат, имам силен праг на болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за работи за кои луѓето не можат да ги издржат“, додава бодибилдерот

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2020 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега