Ванда Икарди во перверзно издание- сопругата на познатиот фудбалер во долна облека (ФОТО)

Сопругата на Марио Икарди, Ванда, често знае да провоцира со провокативни фотографии на социјалните мрежи, а овојпат таа објави фотографија во долна облека.

Со жешката фотографија згодната русокоса на своите фанови им посака добра ноќ.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Good night

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Jul 16, 2020 at 3:29pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2020 - 10:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега