Ваква поза не се гледа секој ден: Сара Мејс во бикини и „јога поза“ со кренати нозе- пејачката се врати во посакуваната физичка форма

Македонската пејачка Сара Мејс брзо по породувањето се врати во форма,  сега се соблече и покажа како изгледа во бикини.

 

Пред неколку месеци, пејачката Сара Меjс си постави предизвик да се врати во посакуваната физичка форма, како пред породувањето, па се чини дека ја постигна целта.

Откако се соблече и го покажа своето згодно тело, сега Сара направи необична поза на плажа.

Имено, легната на плажа, Сара направи „јога поза“ и ги крена нозете во „вис“, па покажа што може да направи.

 
 
 
View this post on Instagram

Reach for the sky... #R

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on Aug 8, 2020 at 6:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега