„Удобно во својата кожа“: Деми Роуз објави топлес фотографија (ФОТО)

Британската старлета  Деми Роуз е една од најпопуларните жени на Инстаграм и нејзините жешки фотографии ги гледаат милиони луѓе секој ден.

Деми е среќна што ги покажува своите облини, а сега повторно објави топлес готографија додека пак бујните гради ги покри со раката.

 
 
 
View this post on Instagram

To be comfortable in the skin that you’re in@stillvika

A post shared by Demi (@demirose) on Nov 8, 2020 at 1:30pm PST

Манекенката од Малдивите објави неколку провокативни фотографии, а на последната позирајќи топлес напиша: „ Да ти биде удобно во сопствената кожа“ и за неколку часа собра половина милион лајкови и низа коментари.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Lost and I don’t need you to find me

A post shared by Demi (@demirose) on Nov 5, 2020 at 11:26am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.11.2020 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега