Ученичка од Песталоци исчезнала на пат кон училиште - апел на мајката за помош

 

 

Изгубено е девојче во Скопје кое последен пат е видено во Дебар Маало на патот кон Песталоци. Нејзината мајка преку објава на фејзбук бара апел за помош.

Таа утрово во 7:20 излегла за на училиште и оттогаш и се губи секаков траг.

27.11.2023 - 12:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега