„Убавината на оваа жена е безвременска“ – Моника Белучи позираше провокативно и ги воодушеви фановите (ФОТО)

Моника Белучи во септември го слави 56. роденден и сѐ уште изгледа барем 20 години помлада. Славната актерка неодамна позираше за еден француски магазин, а фотографот кој ја сликаше објави дел од фотографиите на Инстаграм.

На нив се актерката позира во црно секси боди кое ги открива нејзините гради и нозе, а преку него носи големо црко сако.

Сликата ги воодушеви фановите на интернет.

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Каква убавица, како да е во дваесетите“, „Убавината на оваа жена е безвременска“, се дел од коментарите.

14.07.2020 - 21:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега