Твитер реакции: Почитувал и здравствени мерки – каков господин

Бура од реакции предизвика враќањето на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков на социјалните мрежи.

Твитер повторно гори, исто како што беше и кога Мијалков беше прогласен за бегалец.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 22:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега