Три најголеми баксузи во целиот зодијак: Цел живот се прашуваат што му згрешиле на Бога

Меланхолични, несреќни, а толку прекрасни. Овие хороскопски знаци се баксузи во права смисла на зборот… едноставно не им оди во животот. Но среќата ја создаваме самите ние затоа е редно време нешто да промените. Еве кои се тие:

Прва е Девицата единствената жена во Зодијакот. Таа секогаш дава најдобри совети, а за себе решенија нема и често поради добрината е сама и оставена.

Тука е и Вагата која секогаш се бори со неправдата па наидува на тешки ситуации. Не можеме да речеме дека е толку баксузна, колку што е светот неправеден, но секоја чест за издржливоста.

Рибите се проклетство сами за себе, постојано депресивни и меланхолични. Тие лесно се откажуваат и често се мачат самите со себе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2021 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега