Трагедија: Млада скопјанка пронајдена мртва во стан

 
На 08.12.2022 во 14.18 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на ул.„Симеон Кавракиров“ починала М.М.(31) од Скопје.
Екипа од Итна медицинска помош констатирала смрт без видливи траги на насилство.
Увид на местото бил извршен од екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.
 
09.12.2022 - 16:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега