Тој нејзе, таа него: Поранешни вонбрачни партнери се пријавиле во полиција дека биле претепани

На 30.01.2023 во 19.45 часот во СВР Скопје, 39-годишен маж од гостиварско пријавил дека во Скопје, по претходно нарушени меѓусебни односи, бил физички нападнат од неговата 29- годишна поранешна вонбрачна партнерка.

Истиот ден во 23.00 часот, 29- годишната жена пријавила дека на 29 и 30.01.2023 во два наврати, по претходно нарушени меѓусебни односи, била физички нападната од 39-годишникот од гостиварско.

Се работи на расчистување на случајот.

31.01.2023 - 17:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега