Станија разголена и мокра во кревет: Неделно уживање после туширање (ФОТО)

Старлетата и учесничка во реалното шоу „Задруга“ Станија Добројевиќ ужива да позира гола на социјалните мрежи, па така и овојпат таа ги почести своите следбеници со нова „жешка“ фотографија.

Имено, на неа старлетатаа лежи сосема гола после туширање на креветот, додека врз себе само има префрлно крпа преку градите која ја држи со рацете.

„Неделни бакнежи“ – напишала Добројевиќ во описот на фотографијата

 
 
 
View this post on Instagram

Sunday Kisses

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Oct 4, 2020 at 10:22am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.10.2020 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега