Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција (ВИДЕО)

Интересна ситуација се случила во програма во живо на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката сред пренос во живо во студиото, голема бубачка ѝ се шетала по вратот.

Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката станала вистински хит на социјалните мрежи.

Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или пак била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради ''непоканетиот гостин'', проценете сами.

Во видеото може да погледнете како изгледала таа ситуација:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 09:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега