Сопругата на Икарди им го помати умот на мажите: Во танга бикини се разладуваше во базен (ФОТО)

Ванда Нара, русокосата манекенка и сопруга на напаѓачот на калчолигашот Интер, Мауро Икарди, повторно го „запали“ Инстаграм.

Аргентинката не се срами да покаже со што располага и позната е по јавните настапи со провокативни фотографии, па одлучи повторно да ги израдува припадниците на посилниот пол и објави фотогрфаија во танга бикини додека ужива во базен.

 
 
 
View this post on Instagram

Verano Parisino at Home

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Aug 6, 2020 at 11:31am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Aug 6, 2020 at 9:04am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега