Со голиот задник на снег: Најбезобразна фотографија на хрватската навивачка (ФОТО)

 

Ивана Кнол, најзгодната хрватска навивачка, на Инстаграм често објавува провокативни фотографии на кои е оскудно облечена, а овој пат се надмина себеси.

Таа објави фотографија „да се смрзнеш“.

Ивана позираше на снегот, со голиот задник од „милион долари“, како што велат нејзините обожаватели. Таа носеше капа и чизми, но и мал танга костим за капење што ја открива нејзината совршена позадина.

„Ништо не гори како студ“, напиша згодната Ивана, а лајковите и коментарите се редеа.

Ивана Кнол стана популарна во светот кога беше облечена во маица со мотиви на хрватското знаме, влезе во кадар на снимателот на Светското првенство.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2021 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега