Славни фудбалери сакале секс во тројка со порно актерка, а таа ги одбила поради една причина

Руската порно актерка Лола Тејлор тврди дека одбила секс во тројка со поранешниот руски репрезентативец Андреј Аршавин зашто не сакал да се слика со неа.

Лола за руските медиуми раскажала дека таа и пријателка го запознале Аршавин и неговиот колега Владимир Бистров во еден елитен ресторан. Вели дека Аршавин ги викнал на маса.

-Не можев да поверувам дека поранешниот капитен на руската репрезентација не викна на маса. Нормално, не почести. Испивме две шишиња квалитетно 12-годишно вино. Аршавин беше прилично тивок и мирен, но во неколку наврати покажуваше колку пари има со него. Бистров зборуваше без престанок, тој е баш забавен лик, раскажува Тејлор.

Таа потоа опишува како со Бистров и Аршавин се упатиле во собата на Аршавин, а тогаш ги замолила да направат заедничко селфи.

-Беше глупаво да се одбие секс. Кога дојдовме во собата, Аршавин и Бистров легнаа на креветите, а јас пред сѐ ги замолив за селфи. Почнаа да се нервираат и рекоа дека можам да добијам што сакам откако ќе завршиме. Тогаш Бистров се обиде да ми го земе мобилниот. Полудев и си отидов. Тоа е чудно, сакаа секс во тројка, но не и селфи, вели Лола.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.07.2020 - 19:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега