Скопјанка претепана по сообраќајка

37-годишната О.Г. од Скопје била физички нападната од едно лице вчера во 18 часот откако претходно доживеала сообраќајна несреќа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

27.10.2021 - 16:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега