Скопјанец пријавил дека бил нападнат од син му во угостителски објект

49-годишен жител на Скопје пријавил дека во 23.35 часот во угостителски објект во Аеродром бил физички нападнат од неговиот син К.Ц. (23) од Скпоје.

Сочинет е записник за констатиран прекршок.

17.05.2022 - 16:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега