Сите во капути, таа во минијатурно бикини: Згодната Марина испраќа секси поздрав од топлите краишта

Пејачката Марина Висковиќ со години важи за една од најатрактивните дами на јавната сцена во Србија.

Ладните декемвриски денови Марина решила да ги помине во топлата Австралија. Пејачката редовно ги поздравува своите следбеници на Инстаграм од австралиските плажи и не само што ги почестува со прекрасни пејсажи, туку и со своето секси тело, бидејќи речиси секој ден позира во костим за капење.

Во морето постови од плажата особено се издвои една, каде пејачката позира во минијатурно бикини кое ги истакнува нејзините атрибути.

01.01.2023 - 15:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега