Селма Хаек доминира во црно бикини во шестата деценија (ФОТО)

 

Селма Хаек (54) на својот „Инстаграм“ објави нова фотографија во бикини на која никој не остана рамнодушен.

Актерката важи за една од најзгодните во Холивуд, а сега се соблече во црно бикини и многумина не би претпоставиле дека има 54 години.

Поради пандемијата со коронавирусот, ова латино убавица одлучи да поработи на себе и својот изглед, а за тоа се пофали на социјалните мрежи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2021 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега