Се трага по 86-годишно лице од Скопје

Вчера во 13.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, С.Д.(60) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко Б.Д.(86) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

19.04.2024 - 17:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега