Се степале поради недоразбирање во сообраќајот

На 19.11.2023 во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во 20.00 часот на подрачје на Кисела Вода, по претходно недоразбирање во сообраќајот, А.К.(35) од Скопје физички го нападнал И.Ј. (44) од Македонски Брод.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

20.11.2023 - 18:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега