Се степале двајца мажи во казино во Скопје

 

Денеска (30.11.2023) во 01.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу М.Ј.(29) и А.С., двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

30.11.2023 - 17:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега