Се прослави со жешка снимка со фудбалерот, а сега во минијатурна танга ги почасти „следбениците“ на Инстаграм

Жешката Аманда Тривизас, која благодарение на „случајната“ објава на мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос, се најде на насловните страници низ целиот свет, не престанува да споделува секси фотографии со своите следбеници.

Откако позираше на среде спа центар и ги сподели жешките фотки на својот Инстаграм, старлетата повторно ги запали социјалните мрежите со нов пост.

Таа позираше во бела долна облека, осносно мала танга кои ја истакнаа нејзината „позадина“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 21:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега