„Романтичарот“ вљубен до уши- Турскиот актер не може да престане да објавува фотографии од новата девојка (ФОТО)

Турскиот актер Кан Јаман (31) ја потврди врската со една од најубавите спортски новинарки, Дилета Леота (29), а од тој момент тој не престана да објавува нејзини фотографии.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

Имено со оглед на тоа што таа е водителка тој на Инстаграм објавува дека го следи некое нејзино појавување на малите екрани.

 

Додека одмара и гелда телевизија тој го слика и ТВ приемникот за да и покаже на својата драга колку му значи.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 14:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега