Провокативно издание на Кетрин Зета-Џонс

51-годишната актерка мамеше погледи во бордо креација со шлиц од Кристина Отавијано и луксузен накит од Лорејн Шварц. Ова неодоливо издание го привлече вниманието на сите, секако и на критичарите кои упатуваа само пофални зборови за нејзниот изглед. Нејзината физичка форма е исто така за пофалба, бидејќи не секој изгледа како нејзе во педесеттите години од животот. 

На свечениот настан „ЕМИ 2021“ таа се појави и со својот партнер Мајкл Даглас. 76-годишниот актер носеше темен костум и виолетова вратовска.

22.09.2021 - 14:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега