Пристигнале голем број инспектори околу куќата каде исчезна Данка


Во околината на куќата во Бањско Поље каде минатиот вторник исчезна малата Данка Илиќ, инспекторите повторно почнале да копаат, пренесе Телеграф.

Во близина на куќата има голем број инспектори.

Неофицијално таму се и членови на форензиката, но оваа информација се уште не е потврдена.

03.04.2024 - 19:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега