Прилепчанец го нападнал својот татко

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 15:40 часот 35-годишниот прилепчанец С.М. пријавил дека по претходна вербална расправија, бил физички нападнат од Д.Н. и неговиот син. Се работи на расчистување на случајот, информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2020 - 16:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега