Предлог идеја за поклон за свадба - скап кашкавал (ФОТО)

Се ближат свадби, а очигледно со рекордно покачените цели низ маркетите, кашкавалот станува луксуз за македонското население. Па како идеја за свадбен поклон, можете да подарите овчи кашкавал Галичник. 

23.09.2022 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега