Пожар избувнал во куќа во Битола

 

Вчера попладнето во СВР Битола било пријавено дека на ул.„Јајнци“ во Битола, во куќа сопственост на Т.П. настанал пожар. Пожарот бил изгаснат од Противпожарната единица од Битола, информира МВР. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 17:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега