Поранешната порно актерката направи пластична операција, па го покажа новиот нос (ВИДЕО)

Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа неодамна на своите фанови им откри дека го оперирала носот, а сега ги тргна завоите и покажа како изгледа.

Таа за овој зафат платила 15.000 долари и вели дека е задоволна со резултатот.

Нејзиното задоволство за самата операција се забележува и на видеото кое го објави докторот кој го направи зафатот.

06.07.2020 - 23:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега