Поранешна членка на Хјурикејн го тужи Јутјуб: Настанал хаос поради нејзиниот корсет кој го носела, мислеле дека е гола

Во емисијата кај Огњен Амиџиќ гостуваше, пејачката и поранешна членка на бендот „Hurricane“, Ивана Николиќ каде откри дека наскоро ќе се најде на суд.

Ивана во емисијата се појави во комбинација закопчана од глава до пети и која е „посветена на вештачката интелигенција“ која според неа „не е толку интелигентна“.

Вештачката интелигенција не е толку интелигентна, со оглед на тоа што имав пластичен корсет, а вештачката интелигенција мисли дека сум била гола… Сега сме на суд, го тужев Јутјуб. Направена е многу голема штета, изјави Ивана „Бум“ Николиќ.

15.11.2023 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега