Поради сообраќајна несреќа во прекин сообраќајот Ново Село – Струмица

Поради случена сообраќајна несреќа на излезот од село Ново Село кон Струмица сообраќајот е во прекин во двата правца.

Како што информираат од Автомото сојузот несреќата се случила во 14:40 часот.

13.05.2022 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега