Поради дефект без вода делови од Центар

Поради уличен дефект од ф 80мм на булевар „Свети Климент Охридски“ бб позади Влада, без вода се корисниците на потегот од Градски Парк - Школка до Влада и од булевар Илинден до Градски Стадион.

Како Што информираат од ЈП „Водовод и канализација“ водоснабдувањето е прекинато од 12:10 часот до завршување на интервенцијата.

10.06.2024 - 12:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега