Поради безбедносни причини одложено телевизиско интервју на Пендаровски

ТВ 21 го одложи закажаното интервју со претседателот на државата Стево Пендаровски. Како што објави телевизијата, одложувањето е поради безбедносни причини и ескалацијата на протестите пред Собранието.

05.07.2022 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега