Поради афера стана топ тема во регионот: Гола во кревет ги крена нозете- коментарите ги забрани, но доби илјадници лајкови

Сексапилната бринета Ана Јовановиќ и наводната врска со сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, ја запали Србија во последните неколку дена.

Убавата блогерка и креаторка се огласи наскоро по објавувањето на озборувањата и рече дека станува збор за лага, но во сепак доспеа во центар на внимание во целиот регион. кои повредиле две семејства и деца“, по што и самата пејачка и испратила јавна поддршка.

На нејзиниот Инстаграм профил има низа секси разголени фотографии, а сега објави нова, но ги забрани коментарите.

Легната во кревет, гола, се покри со чаршав и ја крена ногата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ana Jovanovic (@anajovanovic1)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ana Jovanovic (@anajovanovic1)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ana Jovanovic (@anajovanovic1)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2021 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега