Полицијата приведе скопјанец, пронајдени марихуана и прашкаста материја

Вчера во 23.10 часот на подрачје на Кисела Вода бил приведен Е.А. (38) од Скопје.
 
Како што информира МВР, полициски службеници од Единицата интервентна полиција при СВР Скопје е лишен од слобода Е.А.(38) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана и прашкаста материја.
 
По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

01.10.2022 - 11:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега