Починато лице пронајдено во казино на Партизанска

Починато лице пронајдено во казино на Партизанска.

-На 03.03.2021 во 12.46 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека во казино на бул.„Партизански одреди“ има починато повозрасно лице. Од страна на Итна медицинска помош била констатирана смрт без траги на насилство, известуваат од МВР.

Извршен бил увид на место и бил известен Јавен обвинител и по негова наредба телото на починатото лице било пренесено во капела Бутел.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2021 - 16:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега