По два пропаднати брака се омажи една од најубавите холивудски актерки

Актерката Скарлет Јонахон се омажи за акетерот и комичар, Колин Џонт, пренесува Си-Ен-Ен.

Како што е објавено на социјалните медиумите на хуманитарната организација „Meals on Wheels“, парот се венчал викендов во интимна церемонија на која биле присутни најблиските пријатели и семјствата.

Скарлет и Колин се свршија минатата година, а пред тоа беа во врска две години.

За Колин ова е прв брак, а Скарлет досега два пати беше мажена, за актерот Рајан Рејнолдс и францускиот новинар Ромаин Дуриака, со кого има и ќерка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.10.2020 - 23:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега