Овие вежби се одлични за топење на калории: 30 минути жесток кардио тренинг за витка линија (ВИДЕО)

Бидете упорни и наскоро ќе ги видите првите резултати од вашите напори. Ако сакате да ги согорите вишокот калории, време е да се активирате.

Ви предлагаме сет кардио вежби во траење од 30 минути. Ако сте упорни, ќе ги отстраните вишокот масни наслаги и ќе ги затегнете мускулите.

Раздвижете се и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

05.08.2022 - 20:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега